Gudauri on Gruusia kõrgeim, kaasaegseim ja kiiresti arenev suusakeskus, mis asub Suur-Kaukasuse mäestikus, ca 140 km kaugusel Tbilisi lennujaamast.

Suusatada saab Gudauris detsembrist kuni aprilli lõpuni. Parimad ilmastikuolud on veebruaris ja märtsis, mil sajab nii värsket lund, kui on ka piisavalt päikesepaistet.

Kokku on Gudauris erineva tasemega märgistatud radu ligi 80 km, pikim laskumine on 7,5 km. Esimene tõstuk saab alguse 2000 m kõrguselt ja viimane tõstuk viib teid 3270 m kõrgusele Mt Sadzele tippu, kust on lummav vaade Kaukasuse mäestikule.

Keskuses on 7 Austria firma Doppelmayr tooltõstukit, mis on viimastel aastatel läbinud uuenduskuuri ja 4 Prantsuse firma Poma gondlit. Viiendat hooaega on avatud uued gondlid, mis viivad üle mäe Kobi orgu.

Mäel on igas tõstuki alg- ja vahepeatuses baaarid ja restoranid, kus saab maitsta Gruusia köögi hõrgutisi ja nautida imelisi vaateid.

Gudauri nõlvad sobivad nii algajatele, kogenud suusatajatele/lauduritele, lastega peredele kui ka freeride’i harrastajatele.